| | |
A | A | A
Piątek, 19 maja 2017

Muzyczne popołudnie w Belwederze

  |   Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

Pierwsze Damy Polski i Niemiec po śniadaniu wydanym przez Agatę Kornhauser-Dudę na cześć Elke Büdenbender wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Z. Brzewskiego w Warszawie.


Panie Prezydentowe wysłuchały utworów Jana Sebastana Bacha, Marka Summera oraz Georga Friedricha Haendela i Johana Halvorsena na wiolonczelę i skrzypce.


Zobacz także: Pierwsza Dama na koncercie „Młodzi Wirtuozi na Zamku Królewskim” Wystąpiło trzech wiolonczelistów: Borys Piszczatowski, Wojciech Bafeltowski i Emil Olejnik oraz skrzypaczka Emilia Jarocka.

Młodzi muzycy uczęszczają na dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego prowadzone przez Agatę Kornhauser-Dudę.

Poleć znajomemu