Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 25 maja 2017

Rewizyta młodzieży z Krakowa

  |   Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie z rewizytą u Pierwszej Damy Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie z rewizytą u Pierwszej Damy Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie z rewizytą u Pierwszej Damy Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie z rewizytą u Pierwszej Damy Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie z rewizytą u Pierwszej Damy Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie z rewizytą u Pierwszej Damy Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie z rewizytą u Pierwszej Damy Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie z rewizytą u Pierwszej Damy Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie z rewizytą u Pierwszej Damy Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie z rewizytą u Pierwszej Damy Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie z rewizytą u Pierwszej Damy

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie zwiedzili siedzibę głowy państwa. W Sali Obrazowej spotkała się z nimi Pierwsza Dama, która w ubiegłym roku odwiedziła krakowską placówkę.


Goście dopytywali, czy Prezydent może przedłużyć wakacje oraz zadawali wiele pytań o zainteresowania Pierwszej Damy. Młodzi ludzie przedstawili Pani Prezydentowej swoje argumenty za chodzeniem do szkoły. Jednak przyznali, że oczekują zbliżających się wakacji. Prosili również, by pozdrowić od nich Pana Prezydenta.


Zobacz także: Pierwsza Dama na Jubileuszu 90-lecia Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie W 2016 roku placówka obchodziła jubileusz 90-lecia nieprzerwanej pracy. W uroczystości wzięła udział Agata Kornhauser-Duda, a wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Pierwszej Damy.

 

W skład Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Krakowie wchodzi Przedszkole nr 24, Szkoła Podstawowa nr 44 oraz Gimnazjum nr 55 i Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 10. To jedna z najstarszych placówek tego typu w Polsce i najstarsza szkołę specjalna w Krakowie. Kształci się w niej ponad 130 uczniów od 3 do 24 roku życia.

Poleć znajomemu