| | |
A | A | A
Piątek, 9 czerwca 2017

Rewizyta w Pałacu Prezydenckim z niespodzianką

  |   Para Prezydencka podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach Para Prezydencka podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach Para Prezydencka podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach Pierwsza Dama podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach w Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach Pierwsza Dama podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach Pierwsza Dama podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach Pierwsza Dama podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach

Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach odwiedziły siedzibę głowy państwa. Przed zwiedzaniem mieli spotkać się z Pierwszą Damą. Agata Kornhauser-Duda na spotkanie z nimi zaprosiła Pana Prezydenta, tuż przed jego wyjazdem na wizytę krajową. – Pozdrówcie ode mnie wszystkich w szkole – powiedział na pożegnanie Andrzej Duda.

 

Zobacz także: Święto szkoły w Dziekanowicach Uczniowie chętnie zadawali pytania o sam Pałac i życie w nim oraz czy obecne są tam zwierzęta. Pani Prezydentowa przyznała, że ze względu na częste podróże i wyjazdy nie mają zwierząt. Dzieci dowiedziały się również o ciekawych wydarzeniach związanych z aktywnością Pierwszej Damy.

Poleć znajomemu