przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 30 czerwca 2017

Spotkanie Pierwszej Damy z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach

  |   Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach w Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach w Pałacu Prezydenckim

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Sali Obrazowej i w Ogrodzie Zimowym z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach. Grupa zwiedziła wcześniej Pałac Prezydencki.


Pani Prezydentowa opowiedziała gościom o ceremoniach i zwyczajach związanych z przyjmowaniem zagranicznych delegacji.

Wspomniała również o programie odrębnym, który realizuje wraz z współmałżonkami głów państw podczas ich wizyt w Polsce.

Pierwsza Dama stara się zapoznawać swoich gości z polską kulturą prezentując im czołowe muzea i wystawy.


Zobacz także: Pierwsze Damy Polski i Ukrainy wręczyły nagrody "Człowiek bez barier 2016" Pierwsze Damy Polski i Niemiec wręczyły dyplomy językowe Stara się również przybliżać swoją działalność i zaprasza do uczestnictwa w okolicznościowych uroczystościach.


Środowiskowy Dom Samopomocy Typu B w Kielcach opiekuje się osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Podopieczni uczeni są na co dzień samodzielnego funkcjonowania w życiu codziennym, a także zaszczepiane są w nich pasje i rozwijane umiejętności.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.