Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 19 października 2017

„Kto czyta książki, żyje podwójnie”. Pierwsza Dama z wizytą w garwolińskiej szkole

  |   Wizyta Pierwszej Damy w SP nr 2 imienia 1. Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Wizyta Pierwszej Damy w SP nr 2 imienia 1. Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie Wizyta Pierwszej Damy w SP nr 2 imienia 1. Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie Wizyta Pierwszej Damy w SP nr 2 imienia 1. Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty Wizyta Pierwszej Damy w SP nr 2 imienia 1. Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie Wizyta Pierwszej Damy w SP nr 2 imienia 1. Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie

Kto czyta książki, żyje podwójnie – powiedziała Pierwsza Dama, cytując Umberto Eco podczas wizyty w Szkole Podstawowej nr 2 imienia 1. Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie, gdzie wzięła udział w akcji czytelniczej w ramach międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

 

Zobacz także: Czas na czytanie z Pierwszą Damą - To wspaniała inicjatywa – przyznała Agata Kornhauser-Duda, dziękując za zaproszenie na zabawę, która promuje czytelnictwo. Przypomniała, że według badań Biblioteki Narodowej, w ubiegłym roku sześćdziesiąt procent Polaków nie przeczytało żadnej książki.

 

Tymczasem, jak zauważyła Pierwsza Dama podczas rozmowy z dziećmi o walorach czytania: Jest to niezwykła przyjemność, ponieważ można zagłębić się w świat stworzony dla nas przez pisarza.

 

Podczas przygotowanego dla gości spektaklu, w bajkowych bohaterów wcielili się nauczyciele i rodzice, a Małżonka Prezydenta przeczytała uczniom popularne wiersze Jana Brzechwy.

 

Zobacz także: Święto szkoły w Dziekanowicach List Pierwszej Damy do uczestników Festiwalu polskiej książki dla dzieci „Pokaż Język!” - Życzę wam, aby czytanie książek było zawsze piękną przygodą i żebyście korzystali z bibliotek, bo to magiczne miejsca – powiedziała Pierwsza Dama.

 

Coroczny projekt „10 razy bajka, czyli Biblioteka to miejsce magiczne” został zorganizowany dla dzieci najmłodszych klas oraz rodziców już po raz dziesiąty. (KS)

Poleć znajomemu