Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 24 listopada 2017

Pierwsza Dama zachęca do udziału w X Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym

 

- W przededniu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia jesteśmy wyjątkowo wrażliwi na potrzeby innych. Postarajmy się więc, w miarę naszych możliwości, wziąć udział w tej akcji - mówi Agata Kornhauser-Duda, zachęcając do uczestnictwa w X Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym, który odbędzie się 3 grudnia w Hotelu Marriott w Warszawie.

 

Bazar charytatywny organizowany przez SHOM (The Spouses of Heads of Mission), czyli Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych, wspiera niemal dwadzieścia organizacji, wśród których są fundacje i stowarzyszenia prowadzące działalność charytatywną, a także placówki edukacyjne. - Miejmy w sercach tych, dla których los okazał się mniej łaskawy. Pomóżmy - zachęca Pierwsza Dama, przypominając, że z roku na rok udaje się zebrać coraz wyższą kwotę. Podczas ubiegłego kiermaszu były to 524 300 zł, które trafiły na rzecz potrzebujących Polaków w całym kraju.

 

Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny, organizowany przez SHOM, Agata Kornhauser-Duda objęła honorowym patronatem już po raz trzeci. (KS)

Poleć znajomemu