| | |
A | A | A
Piątek, 12 stycznia 2018

Pracownicy i wolontariusze unikalnej klubokawiarni u Pierwszej Damy

  |   Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne.

Pierwsza Dama spotkała się w piątek z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, którą odwiedziła w ubiegłym roku.

 

Lokal powstał z inicjatywy Fundacji Ergo Sum i zatrudnia osoby z dysfunkcjami zapewniając warunki do aktywności społecznej, zawodowej i kulturalnej chorym na autyzm i ich opiekunom. „Życie jest fajne” oferuje usługi gastronomiczne, ale przede wszystkim jest platformą debat, wystaw, warsztatów i innych wydarzeń przebiegających w atmosferze ułatwiającej niepełnosprawnym funkcjonowanie w społeczeństwie.

 

- Cieszy mnie, jeśli coś dobrego da się zrobić - przyznała Pierwsza Dama podczas rozmowy o wsparciu, jakiego udziela inicjatywom zwiększającym kompetencje społeczne i rozwój osób z niepełnosprawnościami czy działaniom na rzecz ochrony zdrowia.

 

Zobacz także: Wyjątkowa terapia integracyjna Podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim rozmawiano również o nowych projektach kulturalnych i społecznych, jakie powstaną w klubokawiarni, a także o indywidualnych sukcesach członków personelu. Pierwsza Dama pogratulowała jednemu z nich niedawno obronionego dyplomu i obiecała trzymać kciuki za pozostałe edukacyjne i zawodowe plany swoich gości. Zachęcała także do włączenia się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, które świętować będziemy przez cały 2018 rok. (KS)

 

Poleć znajomemu