| | |
A | A | A
Czwartek, 5 kwietnia 2018

Artyści z Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego z wizytą u Pierwszej Damy

  |   Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z aktorami i opiekunami Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Muzycznego „Protalent” z Katowic. W Pałacu Prezydenckim młodzi artyści zaprezentowali Pierwszej Damie utwór ze swojego repertuaru oraz opowiedzieli o zbliżających się przedsięwzięciach i wielkich scenicznych marzeniach.

 

Małżonka Prezydenta w 2006 roku obejrzała próbę spektaklu charytatywnego, który  został wystawiony pod jej patronatem, by wesprzeć miejscową Katolicką Fundację Dzieciom. Pierwsza Dama przypomniała, że wówczas duże wrażenie wywarły na niej nie tylko pasja i talent wykonawców, ale także rozmach z jakim realizowane są przedstawienia. Jednak, jak przyznała, najwspanialszy jest zapał dzieci i młodzieży do uczestniczenia w akcjach charytatywnych i wspierania potrzebujących rówieśników.

 

Podczas czwartkowego spotkania Agata Kornhauser-Duda, na prośbę młodzieży opowiedziała o ubiegłorocznym spotkaniu z Melanią Trump, a także o swoim udziale w wizytach przywódców państw europejskich współpracujących w ramach Grupy Arraiolos.

 

Zobacz także: Mikołajki w Katowicach z Pierwszą Damą Działający jako szkoła musicalowa Dziecięco-Młodzieżowy Teatr Muzyczny „Protalent” wystawia spektakle dla szkół i przedszkoli. Od jedenastu lat stowarzyszenie o tej samej nazwie prowadzi bezpłatne warsztaty oraz wspiera utalentowane artystycznie dzieci i młodzież poprzez profesjonalne kształcenie oraz stypendia. (KS)

 

 

Poleć znajomemu