Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Środa, 18 kwietnia 2018

Agata Kornhauser-Duda przyjęła w Pałacu Prezydenckim uczniów z Kałuszyna

  |   Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie

Pierwsza Dama spotkała się z dziećmi z Kałuszyna. Uczniowie początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa zwiedzili Pałac Prezydencki, a następnie rozmawiali z Agatą Kornhauser-Dudą o swoich wrażeniach z wycieczki. Dzieci ciekawiło gdzie pracuje Pan Prezydent, ile pokoi ma siedziba głowy państwa oraz czy do Pałacu Prezydenckiego często przyjeżdżają goście.

 

Maluchy pochwaliły się znajomością wierszy, których nauczyły się w szkolnej grupie teatralnej „Skrzacik” i bardzo ucieszyły się na wiadomość, że Pierwsza Dama będąc w ich wieku również występowała w spektaklach. Uczniowie zadawali Pierwszej Damie pytania o jej ulubione bajki i książki z dzieciństwa oraz o najprzyjemniejsze zabawy z czasów szkolnych. -  Od dziecka chciałam zostać nauczycielką i spełniłam swoje marzenie - przyznała Pierwsza Dama, opowiadając o zabawie w szkołę.

 

Zobacz także: Pierwsza Dama lektorem dyktanda z języka niemieckiego Na pamiątkę wizyty w Pałacu Prezydenckim uczniowie podarowali Pierwszej Damie album z pracami plastycznymi przygotowanymi specjalnie na tę okazję.

 

W lutym ubiegłego roku Agata Kornhauser-Duda w placówce w Kałuszynie pełniła funkcję lektora podczas V Regionalnego Dyktanda Języka Niemieckiego. (KS)

Poleć znajomemu