Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 10 maja 2018

Krakowscy licealiści u Pierwszej Damy

  |   Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w czwartek w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego.

 

Wizyta krakowskich uczniów przypadła w dniu, w którym Pierwsza Dama RP oraz Małżonka Prezydenta Czech odwiedziły Muzeum Katyńskie. Pierwsza Dama opowiedziała młodzieży o porannej ceremonii oficjalnego powitania Prezydenta Republiki Czeskiej Miloša Zemana z Małżonką, późniejszym spotkaniu Par Prezydenckich w Sali Białej i programie odrębnym Pierwszych Dam.

 

Agata Kornhauser-Duda pokazała swoim gościom niektóre pałacowe pomieszczenia, w tym prezydencką bibliotekę i Ogród Zimowy. Niespodziewaną atrakcją wycieczki było krótkie spotkanie z Prezydentem RP- absolwentem II LO w Krakowie.

 

Zobacz także: Pierwsza Dama na podsumowaniu Tygodnia Kultury w II LO w Krakowie Agata Kornhauser-Duda w 2016 roku skorzystała z zaproszenia licealistów do krakowskiej placówki. Młodzież wzięła wówczas udział w wykładzie Dyrektor Protokołu Dyplomatycznego w MSZ, natomiast Agata Kornhauser-Duda podzieliła się z uczniami własnymi doświadczeniami z wizyt zagranicznych Pary Prezydenckiej oraz zwyczajach podczas przyjmowania w Polsce przywódców obcych państw. (KS)

 

Poleć znajomemu