| | |
A | A | A
Piątek, 11 maja 2018

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z warszawskimi pierwszoklasistami

  |   W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego

W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego.

 

Pierwsza Dama spotkała się z dziećmi w Sali Chorągwianej, którą zdobią repliki polskich chorągwi z różnych okresów historycznych. Przy kopii Konstytucji 3 Maja Małżonka Prezydenta rozmawiała z maluchami o Dniu Flagi RP oraz o przypadającym również 2 maja Dniu Polonii i Polaków za Granicą. Uczniowie wyrecytowali wierszyk o dumie z polskości oraz pochwalili się wiedzą nt. obchodzonego w tym roku jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Zobacz także: Dzień Flagi RP oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą [PL/ENG] Następnie mali goście opowiedzieli Pierwszej Damie o wrażeniach ze zwiedzania pałacowych pomieszczeń, przyznając że Sala Kolumnowa, jest znacznie ładniejsza, niż w telewizji.  Na zakończenie spotkania uczniowie podzielili się z Małżonką Prezydenta opowieściami o najchętniej czytanych bajkach i książkach oraz wakacyjnych planach. (KS)

Poleć znajomemu