Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Środa, 20 czerwca 2018

Państwo Elbanowscy u Agaty Kornhauser-Dudy

  |   Spotkanie Pierwszej Damy z Karoliną i Tomaszem Elbanowskimi Spotkanie Pierwszej Damy z Karoliną i Tomaszem Elbanowskimi Spotkanie Pierwszej Damy z Karoliną i Tomaszem Elbanowskimi Spotkanie Pierwszej Damy z Karoliną i Tomaszem Elbanowskimi Spotkanie Pierwszej Damy z Karoliną i Tomaszem Elbanowskimi Spotkanie Pierwszej Damy z Karoliną i Tomaszem Elbanowskimi

Pierwsza Dama przyjęła we środę w Pałacu Prezydenckim założycieli Fundacji i Stowarzyszenia "Rzecznik Praw Rodziców" wraz z córkami.

 

Z Karoliną i Tomaszem Elbanowskimi Małżonka Prezydenta rozmawiała m.in. o efektywności procesu nauczania dzieci i młodzieży w kontekście obowiązkowych prac domowych, o jakości żywienia dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych oraz o kwestii dwuzmianowości w polskich szkołach.

 

Państwo Elbanowscy byli inicjatorami akcji „Ratujmy Maluchy” działającej na rzecz zniesienia obowiązku szkolnego dla sześciolatków. Małżeństwo angażuje się w działania społeczne wspierające rodziców dzieci w wieku szkolnym. (KS)

Poleć znajomemu