Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Środa, 31 października 2018

Pierwsza Dama o działalności charytatywnej z Przewodniczącą SHOM

  |   Spotkanie Małżonki Prezydenta z Przewodniczącą Stowarzyszenia Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych Spotkanie Małżonki Prezydenta z Przewodniczącą Stowarzyszenia Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych Spotkanie Małżonki Prezydenta z Przewodniczącą Stowarzyszenia Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych Spotkanie Małżonki Prezydenta z Przewodniczącą Stowarzyszenia Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych

Zbliżający się kiermasz charytatywny oraz zadania Stowarzyszenia Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych na nadchodzący rok były przedmiotem środowego spotkania Agaty Kornhauser-Dudy z Guldaną Zhailau.

 

Podczas rozmowy w Pałacu Prezydenckim Małżonka Ambasadora Kazachstanu w Polsce, pełniąca funkcję Przewodniczącej SHOM (Spouses of Heads of Mission), zaprosiła Pierwszą Damę do udziału w tegorocznym Kiermaszu Dobroczynnym. 

 

Zobacz także: Pierwsza Dama na kiermaszu dobroczynnym Zyski z cyklicznej imprezy - za pośrednictwem fundacji i stowarzyszeń prowadzących działalność dobroczynną - od dziesięciu lat trafiają do potrzebujących Polaków. Agata Kornhauser-Duda trzykrotnie wzięła udział w inicjatywie SHOM oraz wsparła ją swoim patronatem honorowym. Coraz popularniejszy na mapie przedświątecznych wydarzeń stolicy kiermasz odbędzie się 9 grudnia br. w Hotelu Marriott w Warszawie.

 

Zobacz także: Spotkanie Pierwszej Damy z Przewodniczącą SHOM We środę Panie rozmawiały o działaniach, jakie udało się zrealizować dzięki środkom zebranym podczas poprzedniej edycji bazaru oraz o instytucjach humanitarnych, które SHOM planuje wesprzeć w ramach tegorocznego wydarzenia. Guldana Zhailau opowiedziała także o charytatywnych koncertach i wystawach organizowanych przez Stowarzyszenie. (KS)

 

 

 

Poleć znajomemu