Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 13 grudnia 2018

Dzieci z Radzionkowa odwiedziły Małżonkę Prezydenta

  |   Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie odwiedzili Pałac Prezydencki

 

Podopieczni Zespołu Dziennych Ośrodków dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie skorzystali z zaproszenia Pierwszej Damy i w czwartek odwiedzili Pałac Prezydencki.

 

 

Agata Kornhauser-Duda poznała wychowanków ośrodka „ZDOREWiR” oraz ich opiekunów podczas tegorocznej wizyty w województwie śląskim. W maju Pierwsza Dama zwiedziła placówkę i dołączyła do uczestników warsztatów terapii zajęciowej, a dzisiaj miała okazję zrewanżować się za ciepłe przyjęcie i pełne pozytywnej energii spotkanie.

 

Widok bożonarodzeniowej choinki w Sali Kolumnowej skłonił małych gości do rozmów o świątecznym kiermaszu, który niedawno odbył się w Radzionkowie. Dzieci zaprezentowały Małżonce Prezydenta wierszyki i piosenki, których nauczyły się podczas przygotowań do tegorocznego spektaklu jasełkowego oraz opowiedziały o postaciach, w które wcielą się już w przyszłym tygodniu. Wychowankowie ośrodka podzieli się z Pierwszą Damą wrażeniami z wycieczki po Warszawie, w ramach której zwiedzili m.in. Stadion Narodowy. Chłopcy przyznali, że z wyprawy są bardzo zadowoleni, choć żałują, że nie spotkali Roberta Lewandowskiego.

 

 

 

Agata Kornhauser-Duda opowiedziała gościom ze Śląska o tradycyjnym już, wspólnym ubieraniu choinki w Pałacu Prezydenckim, które w tym roku odbyło się z udziałem młodzieży z Liceum Plastycznego im. Józefa Chełmońskiego z Nałęczowa. Świąteczne drzewko zostało udekorowane ozdobami nawiązującymi do polskiej historii i obchodów stulecia odzyskania niepodległości. Małżonka Prezydenta wyjaśniła także jak brzmi  potoczna nazwa Sali Bankietowej oraz dokąd zaprasza współmałżonków głów państw składających oficjalne wizyty w Polsce. Na zakończenie spotkania Pierwsza Dama złożyła gościom najserdeczniejsze świąteczne życzenia i obiecała trzymać kciuki za powodzenie jasełkowego widowiska. (KS)

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu