| | |
A | A | A
Wtorek, 18 grudnia 2018

Świąteczne spotkanie w Łazienkach Królewskich z udziałem Pierwszej Damy

  |   Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich Spotkanie świąteczne z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych w warszawskich Łazienkach Królewskich

We wtorek Agata Kornhauser-Duda wzięła udział we wspólnym kolędowaniu z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych.

 

W Łazienkach Królewskich w Warszawie zapanowała magiczna atmosfera. Przy bożonarodzeniowej choince wybrzmiały m.in. „Gdy śliczna Panna”, „Przybieżeli do Betlejem”, i „Anioł pasterzom mówił”. Podczas spotkania świątecznego dla dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych Pierwsza Dama rozmawiała również o najbardziej znanej kolędzie świata. „Cicha noc”, która opowiada o narodzinach Chrystusa, radości i miłości obchodzi już dwusetne urodziny. Przez ten czas została przetłumaczona na ponad trzysta języków.

 

 

Wcześniej młodzi goście Pałacu na Wodzie uczestniczyli w animacjach edukacyjnych nt. króla Stanisława Augusta, historii obiektu i codziennego życia w XVIII w. Organizatorem wydarzenia było Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. (KS)

Poleć znajomemu