| | |
A | A | A
Środa, 16 stycznia 2019

Spotkanie Pierwszej Damy z wycieczką z gminy Nowa Sarzyna

  |   W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama spotkała się z mieszkańcami gminy Nowa Sarzyna W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama spotkała się z mieszkańcami gminy Nowa Sarzyna W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama spotkała się z mieszkańcami gminy Nowa Sarzyna W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama spotkała się z mieszkańcami gminy Nowa Sarzyna W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama spotkała się z mieszkańcami gminy Nowa Sarzyna W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama spotkała się z mieszkańcami gminy Nowa Sarzyna W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama spotkała się z mieszkańcami gminy Nowa Sarzyna W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama spotkała się z mieszkańcami gminy Nowa Sarzyna W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama spotkała się z mieszkańcami gminy Nowa Sarzyna W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama spotkała się z mieszkańcami gminy Nowa Sarzyna

W środę Pałac Prezydencki odwiedzili mieszkańcy gminy Nowa Sarzyna, którzy podczas spotkania z Pierwszą Damą opowiedzieli o ginących zawodach województwa podkarpackiego. Tradycjom flisackim i rękodzielnictwu została bowiem poświęcona czasowa wystawa znajdująca się w budynku Sejmu.

 

Agata Kornhauser-Duda opowiedziała swoim gościom o niedawnej wizycie ich sąsiadów: podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Leżajska, którzy na kilka dni przed Bożym Narodzeniem przyjechali do Pierwszej Damy ze wspaniałym występem artystycznym. Z kolei obecni na dzisiejszym spotkaniu uczniowie Zespołu Szkół w Nowej Sarzynie rozmawiali z Małżonką Prezydenta o czytelnictwie, zajęciach pozalekcyjnych i obozach prowadzonych przez liceum oraz o komforcie nauki w małych klasach.

 

 

Zobacz także: Wychowankowie ośrodka specjalnego wystąpili przed Pierwszą Damą Małżonka Prezydenta chętnie odpowiadała na pytania o codzienne życiu w Pałacu Prezydenckim, gotowanie i czas wolny. Mówiła o roli Pierwszej Damy w Polsce oraz w innych krajach, gdzie tę funkcję pełnią nie tylko małżonki prezydentów. Agata Kornhauser-Duda wyjaśniła również niektóre zasady obowiązujące w protokole dyplomatycznym oraz podzieliła się ciekawostkami związanymi z wizytami głów państw w Polsce. (KS)

 

 

Poleć znajomemu