| | |
A | A | A
Środa, 27 stycznia 2016

Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki

  |   Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi Pierwsza Dama w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Agata Kronhauser Duda odwiedziła małych pacjentów w Klinice Neonatologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Pierwsza Dama spotkała się z rodzicami wcześniaków,rozmawiała z lekarzami i personelem medycznym. Jak podkreśliła prof. Ewa Gulczyńska, Kierownik Kliniki Neonatologii, najczęściej klinika zapewnia opiekę noworodkom urodzonymi przedwcześnie. Dużą grupę pacjentów stanowią dzieci z ekstremalnie niską masą ciała (poniżej 1000g), noworodki z zakażeniami perinatalnymi oraz dzieci z ciąż wielopłodowych.

 

Podczas spotkania z dyrekcją i kadrą kierowniczą szpitala, prof. Maciej Banach – Dyrektor Centrum Zdrowia Matki Polki przedstawił szeroką działalność oraz plany Instytutu, a Lekarze Naczelni Pionów Ginekologiczno-Położniczego i Pediatrycznego – prof. Krzysztof Szyłło i prof. Krzysztof Zeman zapoznali Panią Prezydentową ze specyfiką pracy w klinikach i oddziałach szpitala.

Poleć znajomemu