Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 11 lipca 2019

Spełnianie małych marzeń

  |   Spotkanie Eryka i jego rodziny z Parą Prezydencką Spotkanie Eryka i jego rodziny z Parą Prezydencką Spotkanie Eryka i jego rodziny z Parą Prezydencką Spotkanie Eryka i jego rodziny z Parą Prezydencką Spotkanie Eryka i jego rodziny z Parą Prezydencką Spotkanie Eryka i jego rodziny z Parą Prezydencką Spotkanie Eryka i jego rodziny z Parą Prezydencką Spotkanie Eryka i jego rodziny z Parą Prezydencką

Eryk, mimo choroby, uczęszcza do szkoły i angażuje się w realizację wielu pasji. Interesuje się polityką i podziwia Parę Prezydencką, dlatego marzył o wizycie w siedzibie głowy państwa. Bardzo chciał poznać Prezydenta Dudę podczas jego kwietniowego spotkania z mieszkańcami Szamotuł, ale ze względów zdrowotnych nie mógł wziąć udziału w tym wydarzeniu.

 

 

W trakcie rodzinnej wizyty w Warszawie zwiedził Pałac Prezydencki, jednak nie przypuszczał, że uda mu się spotkać gospodarzy tego wyjątkowego miejsca. Andrzej Duda z Małżonką zrobili nastolatkowi niespodziankę i znaleźli czas na krótkie spotkanie. Rozmawiali z Erykiem o szkole, jego udziale w olimpiadach, pasji do piłki nożnej i ulubionej muzyce. Chłopak pytał Prezydenta o wizyty krajowe i zagraniczne oraz o codzienną pracę głowy państwa. Na pamiątkę wymarzonego spotkania wykonano wspólną fotografię. (KS)

 

Poleć znajomemu