Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Środa, 27 listopada 2019

Para Prezydencka w Zakładach Suempol

  |   Warsztaty kulinarne z udziałem Pierwszej Damy Warsztaty kulinarne z udziałem Pierwszej Damy Warsztaty kulinarne z udziałem Pierwszej Damy Warsztaty kulinarne z udziałem Pierwszej Damy Warsztaty kulinarne z udziałem Pierwszej Damy Warsztaty kulinarne z udziałem Pierwszej Damy Warsztaty kulinarne z udziałem Pierwszej Damy Warsztaty kulinarne z udziałem Pierwszej Damy Warsztaty kulinarne z udziałem Pierwszej Damy Para Prezydencka w siedzibie firmy Suempol Para Prezydencka w siedzibie firmy Suempol Para Prezydencka w siedzibie firmy Suempol

Para Prezydencka gościła dziś w Bielsku Podlaskim, gdzie złożyła wizytę w siedzibie firmy Suempol.

 

Prezydent zwiedził zakład produkcyjny, a Pierwsza Dama wzięła udział w warsztatach kulinarnych dla dzieci, podczas których najmłodsi uczyli się przyrządzania sushi. Wspólna zabawa była okazją do rozmów o zdrowym odżywianiu, nawykach żywieniowych i ulubionych potrawach.

 

 

Firma Suempol jest rodzinnym przedsiębiorstwem będącym jednym z największych producentów łososia wędzonego w Polsce i Europie. Założona w 1989 roku w Bielsku Podlaskim marka była wielokrotnie nagradzana za jakość produktów, ale także za działalność na rzecz lokalnej społeczności.

 

Rozwój firmy na polskim i zagranicznym rynku pozwolił na podwojenie ilości zatrudnionych osób w ciągu zaledwie trzech lat. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 900 pracowników, cały czas dbając o przyjazną i rodzinną atmosferę. (KS)

 

 

Poleć znajomemu