| | |
A | A | A
Czwartek, 18 lutego 2016

Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem

  |   Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w czwartek Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n. Dunajcem, gdzie poprowadziła lekcję języka niemieckiego dla uczniów klasy pierwszej. Po zajęciach lekcyjnych Pierwsza Dama rozmawiała z nauczycielami, a następnie uczestniczyła spotkaniu z młodzieżą pt. „Matura to nie bzdura”, które poprowadzili krościeńscy licealiści.

 

Uczniowie pytali Małżonkę Prezydenta RP o doświadczenia z okresu nauki w liceum i o wspomnienia związane z przygotowaniami do matury. Agata Kornhauser-Duda opowiadała uczniom o wyborze studiów i zawodzie nauczyciela, a także podzieliła się tym, jak realizuje obowiązki związane z rolą Pierwszej Damy.

 

Społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiegow Krościenku n. Dunajcem zaprosiła Pierwszą Damę do szkoły podczas Gali „Solidarna Szkoła”, która odbyła się pod patronatem Agaty Kornhauser-Dudy w Pałacu w Wilanowie w grudniu 2015 r. Zobacz także: Agata Kornhauser-Duda uczestniczyła w Gali konkursu "Solidarna Szkoła"

 

Krościeńskie Liceum jest laureatem konkursu stypendialnego „Solidarna Szkoła” realizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja.

Poleć znajomemu