Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Środa, 5 lutego 2020

Warszawscy licealiści w Pałacu Prezydenckim

  |   Pałac Prezydencki | Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczniami warszawskiego liceum im. Władysława IV Pałac Prezydencki | Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczniami warszawskiego liceum im. Władysława IV Pałac Prezydencki | Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczniami warszawskiego liceum im. Władysława IV Pałac Prezydencki | Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczniami warszawskiego liceum im. Władysława IV Pałac Prezydencki | Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczniami warszawskiego liceum im. Władysława IV Pałac Prezydencki | Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczniami warszawskiego liceum im. Władysława IV Pałac Prezydencki | Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczniami warszawskiego liceum im. Władysława IV Pałac Prezydencki | Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczniami warszawskiego liceum im. Władysława IV Pałac Prezydencki | Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczniami warszawskiego liceum im. Władysława IV

O odbywających się w tym roku obchodach stulecia Bitwy Warszawskiej, wolontariacie, książkach, zawodowych marzeniach i szkolnej codzienności Agata Kornhauser-Duda rozmawiała dziś ze swoimi gośćmi – uczniami warszawskiego liceum im. Władysława IV.

 

Zobacz także: Małżonki Prezydentów Polski i Macedonii Północnej z wizytą w Zespole Szkół Specjalnych w Warszawie Spotkanie Małżonki Prezydenta z polonijnymi nauczycielami Seniorzy mieszkający w Brańszczyku z wizytą u Pierwszej Damy Pierwsza Dama z wizytą w Więckowicach O potrzebach rodzin wychowujących dzieci z niepełnosprawnościami Małżonka Prezydenta, w odpowiedzi na pytania młodych, opisywała codzienność w roli Pierwszej Damy: obowiązki dyplomatyczne, spotkania ze światowymi przywódcami, ale także swoją indywidualną działalność – spotkania z podopiecznymi ośrodków szkolno-wychowawczych, przedstawicielami fundacji, uczniami i akcje charytatywne, które wspiera. Zachęcała przy tej okazji młodzież do zaangażowania się w wolontariat. Opowiedziała też o organizowanych z jej inicjatywy debatach „Eksperci pytają młodych”, przekonując, że od początku pracy w zawodzie nauczyciela, ceni sobie podejście do uczniów jako partnerów, którzy mają otwarte umysły.

 

 

 

Zobacz także: Licealiści z Krakowa w Pałacu Prezydenckim Młodzi ludzie o czynieniu dobra Uczniowie z Ząbek w odwiedzinach u Pierwszej Damy – Pamiętajcie, że szkoła to miejsce budowania relacji, często na całe życie – przekonywała Pierwsza Dama – jeśli czujecie się tu dobrze, wracajcie do niej, odwiedzajcie – to zawsze bardzo miłe dla nauczycieli – dodała. I mam nadzieję do zobaczenia – pożegnała się z uczniami, którzy zaprosili Małżonkę Prezydenta do swojej szkoły.

 

Spotkania z młodzieżą odwiedzającą Pałac Prezydencki to stały punkt w kalendarzu Agaty Kornhauser-Dudy. (WP)

Poleć znajomemu