Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 10 marca 2020

Dzieci i młodzież z wizytą u Pierwszej Damy

Pierwsza Dama wita uczniów z Sichowa Dużego, którzy przyjechali do Pałacu Prezydenckiego   |   Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim Wizyta dzieci i młodzieży z Sichowa Dużego w Pałacu Prezydenckim

O siedzibie głowy państwa, wizytach światowych przywódców w naszym kraju, ale też szkolnej codzienności i realizacji młodzieńczych marzeń rozmawiała we wtorek Pierwsza Dama z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Sichowie Dużym. Młodzi ludzie wraz z opiekunami przyjęli zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego podczas organizowanych w placówce Dni Profilaktyki, w których wzięła udział Małżonka Prezydenta.

Dni Profilaktyki 2018 w Sichowie Dużym z udziałem Pierwszej Damy >>>

 

 

Dzieci były ciekawe, jaki charakter mają spotkania odbywające się w poszczególnych salach Pałacu, czym różnią się między sobą wizyty głów różnych państw oraz które obszary Zobacz także: Wizyta Pierwszych Dam Polski i Islandii w Światowym Centrum Słuchu działalności są najbliższe Pierwszej Damie. Agata Kornhauser-Duda opowiedziała o zasadach protokołu dyplomatycznego i niedawnej wizycie Prezydenta Republiki Islandii w Polsce. W ramach programu odrębnego Panie Prezydentowe odwiedziły Światowe Centrum Słuchu w Kajetanach będące instytutem badawczym oraz szpitalem specjalistycznym zajmującym się pacjentami z uszkodzeniami narządu słuchu, głosu, mowy, równowagi i oddychania. 

 

 

Uczniowie mówili o nauce, inicjatywach społeczności szkolnej oraz licznych konkursach, w których reprezentują placówkę. Dzieci i młodzież uczestniczą w zmaganiach na szczeblach od międzyszkolnego, po międzynarodowy. Zajmują wysokie lokaty w zawodach sportowych, olimpiadach naukowych i językowych, turniejach artystycznych, a nawet konkursach z zakresu bezpieczeństwa i wiedzy pożarniczej. Ponadto uczniowie chętnie angażują się w działalność charytatywną i dobroczynną. Podczas rozmów z Pierwszą Damą podzielili się planami na najbliższą przyszłość i dorosłe życie. (KS)

 

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu