| | |
A | A | A
Wtorek, 1 marca 2016

Spotkanie z ostrowskimi przedszkolakami i uczniami

  |   Spotkanie z Pierwszej Damy z przedszkolakami i uczniami w Ostrowie Wielkopolskim Spotkanie z Pierwszej Damy z przedszkolakami i uczniami w Ostrowie Wielkopolskim Spotkanie z Pierwszej Damy z przedszkolakami i uczniami w Ostrowie Wielkopolskim Spotkanie z Pierwszej Damy z przedszkolakami i uczniami w Ostrowie Wielkopolskim Spotkanie z Pierwszej Damy z przedszkolakami i uczniami w Ostrowie Wielkopolskim Spotkanie z Pierwszej Damy z przedszkolakami i uczniami w Ostrowie Wielkopolskim

We wtorkowe przedpołudnie Agata Kornhauser-Duda odwiedziła maluchy w ostrowskim Publicznym Przedszkolu nr 7 „Bratek”, gdzie – w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” – czytała dzieciom bajkę „Szewczyk Dratewka”. Przedszkolaki zaprezentowały występ artystyczny, a Pani Prezydentowa zachęciła maluchy do wspólnego recytowania znanych wierszy. Po występach, dzieci chętnie rozmawiały z Panią Prezydentową o swoich przedszkolnych sprawach.

 

Po spotkaniu z najmłodszymi mieszkańcami Ostrowa Pierwsza Dama spotkała się z gimnazjalistami i licealistami z Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek. Młodzież powitała Panią Prezydentową recitalem, a następnie licealiści przeprowadzili z Agatą Kornhauser-Dudą wywiad, który dotyczył roli Pierwszej Damy i spraw uczniów związanych z przygotowaniami do matury. 

 

Na zakończenie wizyty w Zespole Szkół Sióstr Salezjanek Pierwsza Dama poprowadziła lekcję języka niemieckiego w liceum ogólnokształcącym.

Poleć znajomemu