| | |
A | A | A
Wtorek, 4 lutego 2020

Agata Kornhauser-Duda i Elizabeta Gjorgievska odwiedziły szpital im. księżnej Anny Mazowieckiej

Pierwsze Damy Polski i Macedonii odwiedziły Szpital Kliniczny im. księżnej Anny Mazowieckiej. Rozmawiały z przebywającymi na oddziale pacjentkami, odwiedziły noworodki i uczestniczyły w spotkaniu z lekarzami. 
Wtorek, 4 lutego 2020

Małżonki Prezydentów Polski i Macedonii Północnej z wizytą w Zespole Szkół Specjalnych w Warszawie

Podczas wizyty Pary Prezydenckiej Republiki Macedonii Północnej w Polsce Pierwsze Damy obu krajów odwiedziły Zespół Szkół Specjalnych nr 85 w Warszawie. 
Poniedziałek, 3 lutego 2020

Spotkanie Małżonki Prezydenta z polonijnymi nauczycielami

– Uważam, że aby proces wychowawczy był pełny musi funkcjonować dobra współpraca nauczycieli, uczniów i rodziców. Państwu się to znakomicie udaje – mówiła Agata Kornhauser-Duda podczas spotkania z polonijnymi nauczycielami z Londynu. 
Piątek, 31 stycznia 2020

Seniorzy mieszkający w Brańszczyku z wizytą u Pierwszej Damy

Pałac Prezydencki odwiedzili seniorzy z Brańszczyka. – Mądrość i doświadczenie życiowe, jakimi Państwo dysponujecie są absolutnie nie do przecenienia – zapewniała Pierwsza Dama. 
Czwartek, 30 stycznia 2020

Małżonka Prezydenta z wizytą w Radzyminie

Małżonka Prezydenta odwiedziła Przedszkole nr 2 im. Czerwonego Kapturka w Radzyminie w województwie mazowieckim. 
Piątek, 24 stycznia 2020

Supermoc pomagania w Małopolsce

– Pomaganie to przede wszystkim zwrócenie uwagi na drugiego człowieka – mówiła Małżonka Prezydenta w Jaśkowicach, gdzie uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego uczestniczyli w kampanii „I Ty masz superMoc…POMAGANIA”. 
Środa, 22 stycznia 2020

Święto Babć i Dziadków w SOSW w Kole

W Kole w województwie wielkopolskim mieści się Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Mikołaja. Jego podopieczni przygotowali spektakl z okazji Dni Babci i Dziadka, a do wspólnego świętowania zaprosili Pierwszą Damę. 
Wtorek, 21 stycznia 2020

Młodzi ludzie o czynieniu dobra

Dzisiaj Pałac Prezydencki odwiedzili młodzi ludzie, których pasją jest działanie na rzecz innych. Z Pierwszą Damą rozmawiali o idei wolontariatu, satysfakcji, jaką niesie pomaganie oraz o nauce współdziałania. 
1 POPRZEDNIA 1234567  85
Poleć znajomemu