| | |
A | A | A
Środa, 11 września 2019

O sprawach osób z niepełnosprawnościami w gabinecie Pierwszej Damy

Małżonka Prezydenta spotkała się z Pauliną Malinowską-Kowalczyk, doradcą Prezydenta RP, zajmującą się sprawami związanymi z osobami z niepełnosprawnościami. 
Wtorek, 10 września 2019

Młodzi Rodacy z Ukrainy z wizytą u Pierwszej Damy

Siedzibę głowy państwa odwiedzili przedstawiciele Klubu Polskiej Kultury im. H. Sienkiewicza na Ukrainie, z którymi Pierwsza Dama rozmawiała o polskości, patriotyzmie i poszanowaniu obu kultur, w których wyrastają. 
Wtorek, 10 września 2019

Działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami tematem spotkania Małżonki Prezydenta

W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama spotkała się z reprezentantkami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. 
Poniedziałek, 9 września 2019

Europejski Dzień Języków

W Pasierbcu uczniowie szkoły podstawowej świętowali Europejski Dzień Języków wspólnie z Parą Prezydencką. 
Piątek, 6 września 2019

Spotkanie Pierwszej Damy z twórcami komiksu na Narodowe Czytanie 2019

Nowele będące lekturą tegorocznego Narodowego Czytania zyskały komiksową oprawę, która wzbogaci scenografię podczas realizacji wydarzenia w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Pierwsza Dama spotkała się w Pałacu Prezydenckim z twórcami rysunkowych interpretacji. 
Czwartek, 5 września 2019

Pierwsza Dama o książkach i czytelnictwie z podopiecznymi ośrodka dla niewidomych

W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach Pierwsza Dama zachęcała do wspólnego odkrywania polskich nowel, które stanowią lekturę tegorocznego Narodowego Czytania. 
Wtorek, 3 września 2019

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Pałacu Prezydenckim

Pierwsza Dama była gospodynią spotkania z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, które przed Świętami Wielkanocnymi poznała w siedzibie warszawskiego Środowiskowego Domu Samopomocy. 
Poniedziałek, 2 września 2019

Agata Kornhauser-Duda i Karen Pence z uzdolnioną młodzieżą

Agata Kornhauser-Duda przyjęła w Pałacu Prezydenckim Małżonkę Wiceprezydenta USA. Panie rozmawiały w cztery oczy nt. wsparcia młodzieży szczególnie zdolnej, a następnie wysłuchały koncertu w wykonaniu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. 
1 POPRZEDNIA 1234567  73
Poleć znajomemu