| | |
A | A | A
Czwartek, 16 maja 2019

Spotkanie z młodymi wolontariuszami OHP

Małżonka Prezydenta spotkała się z młodymi wolontariuszami Mazowieckiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy. Z okazji urodzin Andrzeja Dudy wolontariusze przygotowali prezent dla głowy państwa. 
Poniedziałek, 13 maja 2019

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła hospicjum w Żorach

Jak mówią pracownicy i wolontariusze Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych, Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach, które odwiedziła Pierwsza Dama, jest dziełem ludzi, którzy poświęcają swój czas i zdolności na rzecz innych. 
Czwartek, 9 maja 2019

Podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego u Pierwszej Damy

Podczas wizyty w Warszawie podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile odwiedzili Pałac Prezydencki, gdzie spotkali się z Pierwszą Damą. 
Środa, 8 maja 2019

Agata Kornhauser-Duda z seniorami w Pałacu Prezydenckim

Mieszkańcy Domu Seniora z Jaworzna, których Pierwsza Dama odwiedziła podczas ubiegłorocznego Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, złożyli wizytę w Pałacu Prezydenckim. 
Wtorek, 7 maja 2019

Podopieczni Fundacji L’Arche odwiedzili Pierwszą Damę

W lutym br. Pierwsza Dama złożyła wizytę w domu opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną prowadzonym przez Fundację L'Arche. We wtorek podopieczni placówki odwiedzili Agatę Kornhauser-Dudę w Pałacu Prezydenckim. 
Czwartek, 25 kwietnia 2019

Małżonka Prezydenta: Musimy wspólnie budować wizerunek Polaków w krajach ich zamieszkania

Agata Kornhauser-Duda przyjęła w Pałacu Prezydenckim uczestników XX Pielgrzymki do Ojczyzny „Wielkanoc w Polsce”. Polacy z Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy, Rosji, Kirgistanu, Mołdawii i Brazylii goszczący w kraju swoich przodków nie kryli wzruszenia. 
Czwartek, 25 kwietnia 2019

Spotkanie Małżonki Prezydenta z młodymi przyjaciółmi pszczół

Pierwsza Dama zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego laureatów III Ogólnopolskiego Konkursu „Bliżej pszczół”. 
Czwartek, 25 kwietnia 2019

Polsko-Węgierskie spotkanie młodzieży w Pałacu Prezydenckim

Młodzież z Polski i Węgier uczestnicząca w wymianie uczniowskiej odwiedziła Pałac Prezydencki. Podczas spotkania z Pierwszą Damą mówiono o budowaniu relacji między oboma narodami, doświadczeniach nabytych w trakcie wymiany i towarzyszących im emocjach. 
1 POPRZEDNIA 2345678  71
Poleć znajomemu