Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Środa, 31 stycznia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Uczniowie XCIX Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie z wizytą u Pierwszej Damy

Młodzież z XCIX Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie im. Z. Herberta odwiedziła Pierwszą Damę w Pałacu Prezydenckim. - Miałam to szczęście, że wyrosłam wśród książek - przyznała Pierwsza Dama, która często podkreśla swoje zamiłowanie do literatury.Czytaj więcej o: "Uczniowie XCIX Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie z wizytą u Pierwszej Damy"

Środa, 31 stycznia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Stowarzyszenie "Szlakiem Tęczy" w Pałacu Prezydenckim

Agata Kornhauser-Duda przyjęła w Pałacu Prezydenckim przedstawicieli Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych "Szlakiem Tęczy". Do grona podopiecznych i opiekunów dołączyli wolontariusze z Liceum Ogólnokształcącego w Nadarzynie.Czytaj więcej o: "Stowarzyszenie "Szlakiem Tęczy" w Pałacu Prezydenckim"

Niedziela, 21 stycznia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Życzenia od Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dziadkowie to nieoceniony skarb w życiu każdego dziecka. Szczególna nić porozumienia i wyjątkowy autorytet sprawiają, że są Państwo często bohaterami dzieciństwa, powiernikami młodzieńczych tajemnic, życiowym punktem odniesienia.Czytaj więcej o: "Życzenia od Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Babci i Dziadka"

Czwartek, 18 stycznia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Spotkanie Małżonki Prezydenta z ppłk Beatą Targońską

Pierwsza Dama spotkała się w Pałacu Prezydenckim z ppłk Beatą Targońską, Przewodniczącą Rady ds. Kobiet w resorcie obrony narodowej. Panie rozmawiały o służbie wojskowej kobiet oraz o ich rosnącym udziale w działaniach na rzecz bezpieczeństwa kraju.Czytaj więcej o: "Spotkanie Małżonki Prezydenta z ppłk Beatą Targońską"

Czwartek, 18 stycznia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Wsparcie dla syryjskich rodzin tematem spotkania Pierwszej Damy

Agata Kornhauser-Duda spotkała się we czwartek z ks. Marcinem Iżyckim, dyrektorem Caritas Polska. Organizacja, dzięki ogromnej hojności Polaków, udziela regularnej pomocy niemal dziesięciu tysiącom syryjskich rodzin.Czytaj więcej o: "Wsparcie dla syryjskich rodzin tematem spotkania Pierwszej Damy"

Wtorek, 16 stycznia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama odwiedziła wcześniaki w warszawskim szpitalu

Agata Kornhauser-Duda złożyła wizytę w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie. Dużym przeżyciem dla Małżonki Prezydenta były spotkania z noworodkami, którym życzyła wiele siły i zdrowia.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama odwiedziła wcześniaki w warszawskim szpitalu"

123  
Poleć znajomemu