Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31                
Sobota, 31 marca 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Świąt Wielkanocnych [PL/ENG]

Niech czas Wielkanocnych Świąt i nadchodzącej wiosny będzie dla Państwa pełen radości. Życzymy Państwu zdrowia i pogody ducha. Spokojnych Świąt i wesołego Alleluja! - życzą Prezydent RP Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda.Czytaj więcej o: "Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Świąt Wielkanocnych [PL/ENG]"

Wtorek, 27 marca 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Agata Kornhauser-Duda otworzyła wystawę „My, Kobiety Żołnierze...”

Temat służby kobiet jest rzadko poruszany w sferze publicznej, a zasługuje na uwagę i refleksję - powiedziała Pierwsza Dama otwierając wystawę „My, Kobiety Żołnierze...” w warszawskim Muzeum Wojska Polskiego.Czytaj więcej o: "Agata Kornhauser-Duda otworzyła wystawę „My, Kobiety Żołnierze...”"

Wtorek, 27 marca 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Wizyta Pierwszej Damy szkole w Łomiankach

- Oprócz rodziców to my - nauczyciele mamy zaszczytny obowiązek kształtowania postaw patriotycznych wśród uczniów. Od tego jakie wartości im przekażemy zależy jak w przyszłości będzie wyglądał nasz kraj - powiedziała Pierwsza Dama w szkole w Łomiankach.Czytaj więcej o: "Wizyta Pierwszej Damy szkole w Łomiankach"

Poniedziałek, 26 marca 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Debata w Światowym Centrum Słuchu z udziałem Agaty Kornhauser-Dudy

Jesteście dla mnie bohaterami, ponieważ udowadniacie, że rzeczy uważane powszechnie za niemożliwe stają się możliwe - powiedziała Pierwsza Dama podczas debaty „Muzyka w Rozwoju słuchowym człowieka” z udziałem pacjentów Światowego Centrum Słuchu.Czytaj więcej o: "Debata w Światowym Centrum Słuchu z udziałem Agaty Kornhauser-Dudy"

Sobota, 24 marca 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej [PL/ENG]  

Prezydent wraz z Pierwszą Damą złożyli dwudniową wizytę na Węgrzech. Wzięli udział w obchodach Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Andrzej Duda rozmawiał w piątek z Prezydentem Jánosem Áderem m.in. o szczycie NATO i Inicjatywie Trójmorza.Czytaj więcej o: "Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej [PL/ENG]"

Sobota, 24 marca 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Prezydenci Polski i Węgier obejrzeli wystawę poświęconą m.in. Henrykowi Sławikowi

Prezydenci Polski i Węgier - Andrzej Duda i János Áder wraz z Małżonkami w Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką, zwiedzili Veszprém wystawę poświęconą bohaterom trzech narodów, m.in. Henrykowi Sławikowi.Czytaj więcej o: "Prezydenci Polski i Węgier obejrzeli wystawę poświęconą m.in. Henrykowi Sławikowi"

12345  
Poleć znajomemu