Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                  
Czwartek, 23 sierpnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Flaga polska spod Monte Cassino - dar od Polskich Kombatantów w Nowej Zelandii

Prezes Stowarzyszenia Polskich Kombatantów w Nowej Zelandii Marian Ceregra przekazał na ręce Prezydenta flagę polską spod Monte Cassino. - Polacy zawsze byli wierni Polsce; byli patriotami - mówił, wręczając dar Andrzejowi Dudzie.Czytaj więcej o: "Flaga polska spod Monte Cassino - dar od Polskich Kombatantów w Nowej Zelandii"

Czwartek, 23 sierpnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Andrzej Duda spotkał się z przedstawicielami Polskich Dzieci z Pahiatua [PL/ENG]  

Wystawiliście piękne świadectwo Polsce w Nowej Zelandii; dziękuję, że przechowaliście Polskę w sercach przez tyle dziesięcioleci - mówił Prezydent Andrzej Duda w Wellington na spotkaniu z przedstawicielami Polskich Dzieci z Pahiatua.Czytaj więcej o: "Andrzej Duda spotkał się z przedstawicielami Polskich Dzieci z Pahiatua [PL/ENG]"

Środa, 22 sierpnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Wizyta oficjalna w Nowej Zelandii [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą rozpoczęli dwudniową wizytę w Nowej Zelandii. Prezydent spotkał się tam z Gubernator Generalną tego kraju Patsy Reddy i premier Jacindą Ardern. Wręczył także odznaczenia nowozelandzkiej Polonii.Czytaj więcej o: "Wizyta oficjalna w Nowej Zelandii [PL/ENG]"

Środa, 22 sierpnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

„Dziękuję, że Polska pozostaje w Waszych sercach” [PL/ENG]

Andrzej Duda dziękował Rodakom z Nowej Zelandii za to, że są „budowniczymi polskiej wspólnoty i polskiej świadomości”. Podczas spotkania Pary Prezydenckiej z Polonią w Domu Polskim w Auckland wręczył także odznaczenia państwowe.Czytaj więcej o: "„Dziękuję, że Polska pozostaje w Waszych sercach” [PL/ENG]"

Środa, 22 sierpnia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama w Muzeum Dziedzictwa Polskiego w Auckland

Małżonka Prezydenta odwiedziła Muzeum Dziedzictwa Polskiego w Auckland, gdzie spotkała się z nauczycielami polskich szkół w Nowej Zelandii.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama w Muzeum Dziedzictwa Polskiego w Auckland"

Wtorek, 21 sierpnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Pierwsza oficjalna wizyta Prezydenta RP w Australii. Zobacz podsumowanie  

Rozmowy polityczne na najwyższym szczeblu, wsparcie dla polsko-australijskiego biznesu oraz spotkania z przedstawicielami blisko dwustutysięcznej Polonii, zdominowały czterodniową wizytę Pary Prezydenckiej w Australii.Czytaj więcej o: "Pierwsza oficjalna wizyta Prezydenta RP w Australii. Zobacz podsumowanie"

123  
Poleć znajomemu