przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 5 grudnia 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Gali Finałowej Konkursu „Solidarna Szkoła” Fundacji Świętego Mikołaja

Do Uczestników

Gali Finałowej Konkursu

„Solidarna Szkoła”

Fundacji Świętego Mikołaja

 

 

 

 

Szanowni Państwo!

 

Cieszę się, że program Stypendia Świętego Mikołaja zrzesza coraz więcej szkół chętnych do włączenia się w udzielanie pomocy uczniom, którym trudniej jest realizować pasje i marzenia.  

 

Nie byłoby jednak takich wyników, gdyby nie coroczne zaangażowanie szkół z całej Polski w tę jakże potrzebną i ważną inicjatywę. Składam więc moje najserdeczniejsze gratulacje tym z nich, które dostąpiły w tym roku zaszczytu  wyróżnienia w konkursie „Solidarna Szkoła”. Dziękuję Wam, Drodzy Uczniowie, za ten szlachetny gest solidarności z potrzebującymi rówieśnikami.  Świadomość, że jest ktoś, na czyje wsparcie można liczyć, jest niezwykle budująca i motywująca do podejmowania dalszego wysiłku i wytężonej nauki w kolejnych latach. Ten głęboko humanitarny odruch dzielenia się z bliźnim spotyka się z moim głębokim uznaniem i poparciem.

 

Chciałabym, żeby do konkursu przystępowało z każdym rokiem coraz więcej szkół, dlatego proszę Was wszystkich, Moi Drodzy, o propagowanie tej inicjatywy w najbliższym środowisku, o zachęcanie innych placówek do aktywności. To naprawdę niewiele kosztuje, a przynosi tak wiele pożytku i radości.

 

Życzę Państwu miłej uroczystości i szczęśliwego Nowego Roku 2018, niech przyniesie on dużo dobrych chwil i obfituje w różne, wspaniałe szkolne przedsięwzięcia. 

 

       

 

 

       

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.