przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 22 lutego 2018

List Małżonki Prezydenta do Redakcji dwutygodnika "Przyjaciółka"

                                                                                  Redakcja dwutygodnika

„Przyjaciółka”

 

 

 

 

Szanowni Państwo!

 

„Przyjaciółka”, najstarsze pismo dla kobiet w Polsce, świętuje w tym roku swoje 70. urodziny.

 

Każda z minionych dekad zmieniała nieco charakter ukazujących się kolejnych numerów dwutygodnika, jednak profil i przeznaczenie periodyku pozostał ten sam. „Przyjaciółka” była i jest adresowana do kobiet, porusza ważne i bliskie kobietom tematy i zagadnienia. Na jej łamach każda czytelniczka potrafi odnaleźć bliskie sobie historie, porady i wsparcie, dlatego „Przyjaciółka” pozostaje bardzo popularnym, budzącym zaufanie dwutygodnikiem, który zdobył na trwałe uznanie pań w różnym wieku. Niech ta silna więź łączy z „Przyjaciółką” kolejne pokolenia kobiet, które zawsze mogą na niej polegać jak na prawdziwej, wiernej i sprawdzonej powierniczce.  

 

Gorąco gratuluję całemu zespołowi redakcyjnemu jubileuszu. Wierzę w to, że siła, która tkwi w tradycji i renomie dwutygodnika, pozwoli zachować mu wysoką pozycję na rynku wydawniczym w przyszłości.

 

Wszystkim Paniom zaś, które sięgają po swoje ulubione pismo, przesyłam moje najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia jeszcze wielu szczęśliwych i dobrych lat z „Przyjaciółką”.

 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.