przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 15 kwietnia 2018

List Pierwszej Damy do Uczestników finału Festiwalu Młodych Badaczy Odkrycia

Do Uczestników

finału Festiwalu Młodych Badaczy Odkrycia

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo!

 

Dobiegł końca Festiwal Młodych Badaczy Odkrycia, dzięki któremu polscy laureaci będą mogli zaprezentować swoje osiągnięcia na forum europejskim w Dublinie. Wyróżnieni też dzisiaj zostaną uczestnicy Konkursu Fizyczne Ścieżki.

 

Wszyscy dzisiejsi zwycięzcy reprezentują ponadprzeciętne uzdolnienia i zapał do pracy, które owocują pierwszymi w życiu sukcesami w różnych dziedzinach nauki.

 

Jestem z Was bardzo dumna, Droga Młodzieży, szczególnie jako nauczycielka, którą głęboko poruszają sprawy edukacji i kształcenia młodych ludzi. Otwierają się przed Wami już teraz ogromne możliwości i szanse na rozwój w dziedzinach, które Was zajmują. Wierzę głęboko w to, że przy wsparciu najbliższych oraz życzliwości i pomocy naukowców z Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci osiągniecie cele, które sobie wyznaczyliście. Życzę Wam tego z całego serca i będę Wam zawsze kibicowała. Zdaję sobie sprawę, że sukcesy naukowe są zawsze wynikiem trudu i mozolnej pracy, ale też źródłem satysfakcji i dużej radości. Wy wiecie o tym najlepiej. 

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich Państwa zgromadzonych w Centrum Nauki Kopernik i życzę udanego podsumowania Festiwalu.

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.