przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 19 listopada 2018

List Małżonki Prezydenta z okazji 40-lecia istnienia Fundacji Polski Dar Życia

 

Fundacja Polski Dar Życia

Nowy Jork

 

 

 

Szanowni Państwo!

 

Pragnę bardzo serdecznie pogratulować Fundacji Polski Dar Życia 40-lecia istnienia.

 

Ta piękna rocznica jest powodem do satysfakcji i dumy dla wszystkich osób i instytucji zaangażowanych w szlachetne dzieło niesienia pomocy polskim dzieciom cierpiącym na wrodzone wady serca. Niewiele jest polonijnych organizacji charytatywnych, dysponujących minimalną liczbą członków i wolontariuszy, które mogą pochwalić się, że uratowały prawie 600 małych pacjentów. To naprawdę spektakularne osiągnięcie, biorąc pod uwagę te skromne warunki i możliwości działania. Jak widać głębokie zaangażowanie łańcucha ludzi dobrej woli i chęć działania wystarczają, by możliwe stało się przeprowadzenie wielu kosztownych operacji kardiologicznych u dzieci.  

 

Do liczby uzdrowionych małych podopiecznych Fundacji trzeba dodać także  szczęśliwych rodziców, bowiem dar życia i zdrowia, który otrzymały ich pociechy, jest bezcenny. Razem z nimi oraz wieloma licznymi sponsorami o gorących sercach tworzą Państwo społeczność, której aktywność, empatia i ofiarność godne są najwyższego uznania.

 

Proszę przyjąć wyrazy szacunku oraz życzenia dalszych sukcesów przynoszących Państwu satysfakcję i uśmiech wdzięczności na twarzach młodych pacjentów. Trudno o piękniejszą i bardziej wzruszającą nagrodę.

 

Życzę Państwu kolejnych pomyślnych lat pracy dla dobra ciężko doświadczonych przez los dzieci.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.