Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 23 listopada 2018

List Pierwszej Damy do uczestników obchodów 25-lecia Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych

                                                                            Do Uczestników obchodów  

                                                                            25-lecia Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół

                                                                            Dzieci i Osób Niepełnosprawnych

 

 

Szanowni Państwo!

 

Bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie do wzięcia udziału w konferencji, która została zorganizowana z okazji 25-lecia Państwa Stowarzyszenia.  

 

Żałuję, że nie mogę osobiście pogratulować Państwu tak ważnego jubileuszu i poznać osób, które przyczyniły się do tego, że z małego ośrodka dziennego pobytu wyrosła w pełni profesjonalna organizacja świadcząca wszechstronne wsparcie osobom z niepełnosprawnościami w różnym wieku. Państwa bogato rozbudowana działalność, w tym szereg projektów zakończonych i w trakcie realizacji, jest świadectwem głębokiego zaangażowania w niesienie specjalistycznej pomocy. Istnienie organizacji o tak szerokim wachlarzu świadczonych usług na terenie województwa dolnośląskiego jest nie do przecenienia, a Państwu należą się najgłębsze wyrazy szacunku i słowa uznania za dotychczasową pracę. 

 

Proszę przyjąć ode mnie gorące pozdrowienia i życzenia dalszego, równie pomyślnego i dynamicznego jak dotąd rozwoju Stowarzyszenia. Niech ten szczególny dzień będzie dla Państwa - pracowników i podopiecznych - przede wszystkim okazją do wspólnego świętowania, przyjemności z bycia razem i wspominania minionych lat.    

           

Poleć znajomemu