Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 28 września 2019

List Pierwszej Damy do uczestników Europejskiego Maratonu Artystycznego

                                                                                     Do Uczestników

                                                                                     Europejskiego Maratonu Artystycznego

 

 

Szanowni Państwo!

 

Cieszę się, że biorą Państwo udział w Europejskim Maratonie Artystycznym, który organizuje krakowskie Centrum Edukacji Artystycznej „Muzylek Moni”.

 

Jako pedagog doceniam każdą inicjatywę, która służy rozwojowi osobistemu i podnoszeniu kompetencji zawodowych nauczycieli. Warsztaty doszkalające, które wchodzą w skład Maratonu Artystycznego, są znakomitą okazją nie tylko do poszerzenia własnej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności, ale pozwalają równocześnie nawiązać wiele osobistych kontaktów, które mogą zaowocować w przyszłości ściślejszą profesjonalną współpracą. Wierzę, że obecna edycja Maratonu, która m.in. poświęcona jest tematyce podróży po Europie, w tym promocji Krakowa i polskiej kultury, będzie w pełni udana.

 

Gratuluję serdecznie tej cennej inicjatywy, która przez cały rok szkolny będzie prowadzona w wybranych kilkunastu miastach Polski. Życzę Uczestnikom wszystkich kursów edukacyjnych, by wzbogacili się o nowe doświadczenia, które będą mogli wykorzystać w przedszkolach i szkołach podczas zajęć ze swoimi wychowankami.

 

Dziękuję Organizatorom za inwencję twórczą i wytrwałość w przygotowaniach do tych cyklicznych spotkań środowiska nauczycielskiego oraz życzę, by dla dobra dzieci były kontynuowane w kolejnych latach.

 

Poleć znajomemu