Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 7 grudnia 2019

List Pierwszej Damy z okazji „Leśnych Mikołajek”

                                                                                       Do Uczestników   

                                                                                       „Leśnych Mikołajek”

                                                                                       Fundacji Przyjazna Planeta

 

 

Szanowni Państwo,

 

cieszę się bardzo, że Fundacja Przyjazna Planeta zorganizowała imprezę mikołajkową pt. „Leśne Mikołajki” dla dzieci niepełnosprawnych z powiatów: bełchatowskiego i radomszczańskiego.

 

Ogromnie doceniam Państwa pomysł, który bardzo dobrze wpisuje się w okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia. Ten szczególny czas poświęcamy nie tylko na przygotowania do nich, ale także na spotkania, wspólne spędzanie czasu w miłej atmosferze dzielenia się z bliźnim dobrem i radością. Państwa inicjatywa ma jednak nietypowy charakter spotkania w lesie - zgodnie z profilem działalności Fundacji, która polega na prowadzeniu dla swoich podopiecznych programu „Leczymy lasem”. Jestem wdzięczna za tę inicjatywę terapeutyczną, która ma miejsce w środowisku naturalnym, tak dobrze wpływającym na zdrowie i kondycję człowieka. Mam nadzieję, że będą Państwo mogli rozpowszechnić swoją ideę na cały kraj dla dobra i rozwoju niepełnosprawnych dzieci.

 

Życzę pełnego wrażeń Dnia Św. Mikołaja. Jest to dla mnie również okazja, by wszystkim Państwu - Organizatorom i Uczestnikom - złożyć życzenia radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku 2020.

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu