Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 1 czerwca 2020

List do najmłodszych z okazji Dnia Dziecka

  |   Życzenia Pierwszej Damy dla najmłodszych

Kochane Dzieci,

 

Dzień Dziecka to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku. Wszystkie dzieci czekają na nie z niecierpliwością, dlatego dzisiaj moje myśli są szczególnie blisko Was.


Wiem, że teraz, w tym trudnym czasie epidemii, musicie zrezygnować z wielu przyjemności i zajęć, które lubiłyście, i do których byłyście przyzwyczajone. Nie traćcie jednak zapału do nauki i chęci rozwijania swoich zainteresowań.

 

Pamiętajcie, że my dorośli: rodzice, wychowawcy, nauczyciele zawsze jesteśmy tuż obok, by Was wspierać.


Życzę Wam z okazji dzisiejszego święta, żebyście spełniały swoje marzenia, by ten dzień i każdy następny był dla Was wyjątkową przygodą i przyniósł wiele niespodziewanych przyjemności i radości.


Życzę Wam, aby zawsze otaczała Was życzliwość, miłość i troska, a na Waszych twarzach gościł uśmiech. Niech wszystko, czego pragniecie, stanie się rzeczywistością. Bądźcie zawsze pogodne i szczęśliwe, a wtedy świat wokół Was będzie jaśniejszy i lepszy.


Bardzo gorąco Was pozdrawiam i życzę dobrej zabawy!

Agata Kornhauser-Duda

 

 

Do życzeń dołączył się także Pezydent Andrzej Duda. 

 

Każde spotkanie z Wami, moi mali rodacy, wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Z dumą patrzę na Was podczas moich wizyt w kraju i na świecie, gdy trzymacie w rękach biało-czerwone flagi. Życzę Wam wiele radości i powodzenia w realizacji marzeń!

 

 

 

Poleć znajomemu