Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 9 maja 2016

List Pierwszej Damy z okazji 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 150 w Warszawie

 Do Uczestników

uroczystości 60-lecia

Szkoły Podstawowej nr 150  

w Warszawie
 
 
Szanowni Państwo,
 

Dziękuję serdecznie za zaproszenie na uroczyste obchody 60-lecia istnienia  Szkoły nr 150 im. Walerego Wróblewskiego w Warszawie. Żałuję ogromnie, że nie mogę razem z Państwem uczestniczyć w tym ważnym dla całego Zespołu Szkół nr 46 wydarzeniu.

 

Dzisiejszy Jubileusz jest wyjątkową okazją do złożenia podziękowań i wyrażenia uznania dla całej społeczności szkolnej za kształtowanie wizerunku szkoły dbającej o wartości, za profesjonalizm pedagogów i ich pasję wychowawczą, która przynosi bardzo konkretne rezultaty. Chciałam podkreślić, że Szkoła stanowi bardzo silne ogniwo Zespołu Szkół nr 46, w którego skład wchodzi. 

 

W tym uroczystym dniu pragnę złożyć wyrazy wdzięczności i szacunku całemu gronu pedagogicznemu za zaangażowanie w kształtowanie charakterów dzieci i młodzieży w duchu najlepszych wartości jakimi są: patriotyzm, pracowitość, obowiązkowość, uczciwość, wrażliwość i bezinteresowność.

 

Z całego serca gratuluję Państwu działania na rzecz wszechstronnego rozwoju i edukacji wychowanków i głęboko wierzę w to, że absolwenci Szkoły opuszczają ją z pogodą ducha i otwartością na wydarzenia, które czekają na nich w dalszym życiu.

 

Życząc wszystkim Państwu wielu niezapomnianych przeżyć podczas uroczystości jubileuszowej, przesyłam moje serdeczne pozdrowienia.

            
Poleć znajomemu