przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 3 czerwca 2016

List Pierwszej Damy z okazji uroczystości 5-lecia Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu

 Do Uczestników

uroczystości 5-lecia

Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła  

w Inowrocławiu
 
 
Szanowni Państwo, 
 
Gratuluję serdecznie Jubileuszu 5-lecia istnienia Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu.

Z tej okazji chciałam złożyć wyrazy szacunku i podziękowania za pracę i codzienny trud pedagogów, którzy uczą przyszłych rzemieślników. Dzięki Państwa zaangażowaniu w kształcenie zawodowe, które staje się coraz bardziej doceniane, uczniowie i słuchacze zdobywają wiedzę i umiejętności niezbędne do odnalezienia się na rynku pracy. Rynek ten bowiem jest dziś szerzej otwarty dla osób z konkretnym fachem w ręku. Państwa absolwenci z pewnością łatwiej znajdą na nim zatrudnienie lub sami założą własną działalność gospodarczą.      

Warte podkreślenia są też Państwa starania o wszechstronny rozwój uczniów. Bogata oferta zajęć dodatkowych o bardzo zróżnicowanym charakterze, projekty edukacyjne i szkoleniowe, zachęcanie uczniów do brania czynnego udziału w ogólnopolskich akcjach charytatywnych i pomocowych, to wszystko zasługuje na szczere słowa uznania i na pewno zaprocentuje w przyszłości. 

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich Państwa i życzę udanego przebiegu dzisiejszej, związanej z jubileuszem, uroczystości nadania sztandaru Zespołowi Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.