przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 16 czerwca 2016

List Pierwszej Damy do Uczestników Plebiscytu „Serce dla Zwierząt”

 Do Uczestników

Plebiscytu „Serce dla Zwierząt”
 
 
 
Szanowni Państwo!
 
Jest mi niezmiernie miło pozdrowić wszystkich Państwa obecnych na dzisiejszej uroczystej Gali, która wieńczy tegoroczny plebiscyt „Serce dla zwierząt”.
 

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wspaniałej postawie wielu osób, ich szlachetnych serc, bezinteresownej i cichej pomocy, zły los wielu zwierząt zostaje odmieniony. Wokół tej wartościowej idei skupia się coraz większe grono życzliwych i oddanych ludzi, którym nie jest obojętna dola pokrzywdzonych zwierząt. To bardzo cieszy i daje nadzieję na poprawę ich kondycji życiowej.     

 

Myślmy o zwierzętach przez cały okrągły rok. Opieka nad zwierzętami ma być nie tylko przyjemnością. Przebywanie w ich towarzystwie uczy nas wrażliwości i odpowiedzialności za wszystkie bez wyjątku istoty, którym należy się godne życie i traktowanie.

 

Chciałam bardzo gorąco pogratulować laureatowi plebiscytu, Panu Łukaszowi Górce, który uratował Barego od niechybnej śmierci i przyjął do domu, gdzie wierny pies znalazł spokój i bezpieczeństwo. Jest Pan przykładem dla innych, że nie można się wahać, trzeba okazywać serce zwierzętom. One tego potrzebują.

 

 Plebiscyt udowadnia co roku, że jest na szczęście bardzo dużo osób, które kierowane empatią spieszą z pomocą czworonogom. Poszerzajmy to grono – zwierzęta czekają. 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.