przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 23 czerwca 2016

List Pierwszej Damy do Uczestników Prezentacji Form Muzyczno-Teatralnych „Dźwięki słów” w Lublinie

Do Uczestników Prezentacji Form
Muzyczno-Teatralnych „Dźwięki słów”
w Lublinie
 
 
Szanowni Państwo,
 
Trzecia edycja Prezentacji Form Muzyczno-Teatralnych „Dźwięki słów” jest  cennym wydarzeniem, które wpisało się w Lubelski Salon Artystyczny, program  pozwalający zaprezentować publiczności spektakle teatralne i muzyczno-teatralne wystawiane wcześniej na znanych scenach całej Polski. Popularność Lubelskiego Salonu Artystycznego potwierdziła potrzebę poszerzania oferty artystycznej. Prezentacje „Dźwięki słów” są tego przejrzystym dowodem.  

 

Spotkania z piosenką literacką, jakim jest w istocie festiwal „Dźwięki słów”, dają możliwość obcowania ze sztuką na wysokim poziomie artystycznym, a ich  urozmaicona formuła pozwala wybierać wśród ciekawych i odpowiednio dobranych propozycji adresowanych do widza w różnym wieku i z różnych grup społecznych. Jest więc ofertą kulturalną, którą może cieszyć się każdy. Oprócz prezentowanej literatury i muzyki w wykonaniu uznanych artystów, znalazło się też na festiwalu miejsce dla młodych wokalistów, którzy zostali zauważeni i dobrze ocenieni przez znawców sztuki wokalnej i aktorskiej. Chciałam serdecznie pogratulować pomysłodawcom Programu Scena Otwarta, który promuje nowe i rokujące talenty. Życzę, by obecne występy otworzyły młodym artystom drogę do kariery.        

 

Życzę wszystkim Państwu wspaniałych czterech dni festiwalowych, a Centrum Kultury w Lublinie kontynuowania Lubelskiego Salonu Artystycznego w jego dotychczasowym kształcie.  

 
 
 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.