przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 13 lipca 2016

List Pierwszej Damy do uczestników Gali Finałowej 2. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Ślimakowe Rytmy”

Do Uczestników Gali Finałowej

2. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego

Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

z Zaburzeniami Słuchu

„Ślimakowe Rytmy”

 
 
Szanowni Państwo,
 
Z największą przyjemnością przyjęłam zaproszenie do objęcia honorowym patronatem drugiego międzynarodowego spotkania artystycznego osób z zaburzeniami słuchu, pod znamiennym tytułem „Ślimakowe Rytmy”.
 

Witam serdecznie zgromadzonych na Gali Finałowej Organizatorów i Gości – wykonawców z rodzinami, terapeutów oraz szanowną publiczność. Choć dzisiejsi Laureaci mówią różnymi językami i są w różnym wieku, łączy ich jedno – nieprzeciętny talent i pasja do muzyki. To osoby, które z dużym samozaparciem dążyły i dążą do doskonałości, pomimo że los postawił ich w trudniejszej sytuacji niż artystów w pełni sprawnych.

 

Pogratulujmy im wszyscy tej wytrwałości i wiary we własne siły, przekonania, że nie można się poddawać, tylko dążyć niezłomnie do celu.

 

Podziękujmy za to, że chcą pokazać własne umiejętności światu i podzielić się swoją wrażliwością muzyczną, że chcą dać siebie innym, zarazić radością i nadzieją.    

 

Serdecznie pozdrawiam Państwa, życząc wszystkim wspaniałej uczty duchowej, a zwycięzcom oraz wszystkim innym wykonawcom, którzy wzięli udział w Festiwalu, spełnienia marzeń o karierze muzycznej.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.