przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 26 sierpnia 2016

List Pierwszej Damy do Uczestników finału XI Ogólnopolskiego Festiwalu „Radosnych Serc”

  Do Uczestników finału

XI Ogólnopolskiego Festiwalu
„Radosnych Serc”
 
 
 
Szanowni Państwo!
 
Serdecznie witam wszystkich Państwa biorących udział w finale Festiwalu „Radosnych Serc”, witam osoby związane z Fundacją „Nowe Pokolenie” w hołdzie Janowi Pawłowi II, młodych uczestników i ich wychowawców.
 

Dzięki tej wspaniałej  inicjatywie uzdolnione dzieci i młodzież  z placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski mogą zaprezentować swoje zdolności twórcze. Podczas dwóch najbliższych dni czekają na młodych uczestników zmagania w różnorodnych festiwalowych kategoriach artystycznych. Życzę zatem powodzenia i bardzo serdecznie gratuluję Wam wszystkim zakwalifikowania się do finału. To dzięki Waszym talentom i wytrwałej pracy odbierzecie zasłużone nagrody. Jestem przekonana, że otrzymane wyróżnienia staną się powodem do dumy i wielkiej radości.

 

Życzę Wam również dalszych sukcesów, wielu szczęśliwych chwil i wydarzeń, nawiązania przyjaźni z koleżankami i kolegami z całego kraju.    

Gorąco wszystkich Was pozdrawiam. Mam nadzieję, że przy wsparciu życzliwych Wam osób spotkacie się w Bydgoszczy w przyszłym roku w jeszcze większym gronie.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.