przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 29 października 2016

List Pierwszej Damy z okazji inauguracji 34. edycji Programu Pomocy Wybitnie Zdolnym

 Do Uczestników

inauguracji 34. edycji

Programu Pomocy Wybitnie Zdolnym

 
 
Szanowni Państwo!
 
Witam wszystkich uczniów i absolwentów Programu Pomocy Wybitnie Zdolnym, a szczególnie serdecznie chcę powitać nowych stypendystów, dla których dzisiejsze spotkanie jest pierwszym kontaktem z Krajowym Funduszem na rzecz Dzieci. Dziękuję też za obecność przedstawicieli ministerstw i instytucji wspierających działalność Funduszu.
 

Program Pomocy Wybitnie Zdolnym jest jedynym w skali kraju przedsięwzięciem, którego celem jest wspieranie najzdolniejszych młodych naukowców i artystów w Polsce, dlatego przyjęcie do tego grona jest dużym wyróżnieniem i okazją do osobistego rozwoju pod okiem  życzliwych i pomocnych opiekunów. Miałam szansę, z czego bardzo się cieszę, poznać rezultaty tego kształcenia, przyjmując nie tak dawno w Pałacu Prezydenckim uzdolnionych plastycznie stypendystów. Muszę przyznać, że byłam pełna podziwu dla dojrzałości i poziomu artystycznego ich prac. Ci młodzi ludzie mają przed sobą wspaniałą przyszłość. Taka sama perspektywa rysuje się przed Wami wszystkimi, którzy bierzecie udział w dzisiejszej inauguracji nowego roku w Funduszu.

 

Życzę Wam zatem zapału i wytrwałości w pracy, która Was czeka w nadchodzących miesiącach, nawiązania wielu cennych przyjaźni i dobrego samopoczucia. Krajowemu Funduszowi na rzecz Dzieci życzę zaś kolejnego, pełnego sukcesów roku. Cieszę się, że mogę towarzyszyć Funduszowi i wspierać jego tegoroczne działania. Naprawdę sprawia mi to dużą przyjemność i satysfakcję.

 

Pozdrawiam wszystkich Państwa bardzo gorąco. 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.