przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 12 grudnia 2016

List Pierwszej Damy do Uczestników Spektaklu „Franek ze Słonecznej Doliny”

 Do Uczestników

Spektaklu „Franek ze Słonecznej Doliny”

 
 
Szanowni Państwo!
 
Serdecznie dziękuję za zaproszenie na dzisiejszy spektakl pt. „Franek ze Słonecznej Doliny”. Naprawdę bardzo żałuję, że nie mogę razem z Państwem podziwiać występu uczniów, którzy to przedstawienie przygotowali.

 

Cieszę się bardzo, że spektakl ten powstał, uczy on bowiem młodych ludzi akceptacji i szacunku dla osób z niepełnosprawnościami. Był to najważniejszy powód, dla którego zdecydowałam się objąć to wydarzenie honorowym patronatem. Mam bowiem świadomość, że nigdy nie jest za dużo inicjatyw, dzięki którym nasza wrażliwość i zrozumienie potrzeb innych rośnie, szczególnie tych dotkniętych niepełnosprawnością. Zdobywamy doświadczenie, jak być razem, jak się przyjaźnić i tak po prostu być szczęśliwymi, czując wsparcie życzliwych osób.

 

Życzę wszystkim Państwu wspaniałych wrażeń artystycznych i bardzo gorąco pozdrawiam. Szczególnie ciepłe słowa kieruję do młodych aktorów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Lublinie, życząc im udanego występu przed koleżankami i kolegami z lubelskich szkół.

 

Proszę również przyjąć najcieplejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017.      

 
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.