przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 6 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Jubileuszu 5-lecia nadania Szkole Podstawowej w Grali-Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

Do Uczestników
Jubileuszu 5-lecia
nadania Szkole Podstawowej
w Grali-Dąbrowiźnie
imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

 

Szanowni Państwo!

 

Jubileusz 5-lecia przyjęcia przez Państwa Szkołę imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu to również dobra okazja i właściwy moment do nadania Szkole sztandaru. Żałuję bardzo, że nie możemy z mężem być świadkami dzisiejszej uroczystości, na którą zostaliśmy zaproszeni. Serdecznie dziękujemy za ten dowód pamięci i za życzliwość, jaką zostaliśmy obdarzeni.


Szkoła, która wybiera sobie za patronów Kawalerów Orderu Uśmiechu, musi być miejscem, gdzie liczy się zdanie uczniów, którzy dopuszczani są do wystawiania oceny dorosłym. Jest też dowodem na to, że wychowankowie traktowani są poważnie i darzeni przez nauczycieli pełnym zaufaniem. To bardzo dobra dla nich szkoła dojrzałości i odpowiedzialności.

 

Order Uśmiechu, który będzie świętował 50-lecie w przyszłym roku, jest przecież nadawany tym, którzy zyskali uznanie i sympatię dzieci. Zasłużyli sobie więc na szczególne wyróżnienie, jakim jest ta najważniejsza nagroda przyznawana przez najmłodszych. Życzę więc dorosłym, by nadal bardzo starali się i spełniali dziecięce marzenia, za co najlepszą zapłatą jest uśmiech.


Pozdrawiam bardzo gorąco wszystkie dzieci i towarzyszących im wychowawców i rodziców oraz życzę, żeby dzisiejsza podwójna uroczystość otworzyła kolejny, pomyślny rozdział w życiu Szkoły.
 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.