przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 2 sierpnia 2016

Projekt ustawy o swobodzie działalności gospodarczej

Prezydent przedstawił Sejmowi RP projekt ustawy o zmianie ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, której celem jest uwzględnienie w procesie legislacyjnym w większym stopniu niż dotychczas potrzeb mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. 
Wtorek, 2 sierpnia 2016

Projekt „ustawy frankowej”

Projekt tzw. ustawy frankowej został przedstawiony na konferencji prasowej z udziałem Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta Macieja Łopińskiego i prezesa NBP Adama Glapińskiego, która odbyła się w Belwederze. 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Pierwsza inicjatywa legislacyjna Prezydenta RP z zakresu oświaty polonijnej

W Belwederze przed południem Prezydent RP Andrzej Duda podpisał pierwszą inicjatywę legislacyjną z zakresu oświaty polonijnej. Projekt został opracowany jako odpowiedź na potrzeby Polonii i Polaków mieszkających za granicą. 
Piątek, 22 kwietnia 2016

Prezydencki projekt ustawy ws. 500+

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał i skierował do Sejmu projekt ustawy o zmianie ustawy Kodeks rodzinny i opiekuńczy. Prezydent proponuje m.in. aby świadczenie z programu 500+ nie wpływało na wysokość alimentów. 
Poniedziałek, 30 listopada 2015

Prezydenckie projekty ustaw w Sejmie   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/znlhMuH5fKU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent RP Andrzej Duda skierował w poniedziałek do Sejmu projekt ustawy ws. wieku emerytalnego oraz projekt ustawy dotyczącej kwoty wolnej od podatku. 
Poniedziałek, 21 września 2015

"Wierzę, że wiek emerytalny w Polsce zostanie obniżony"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6vqun-ft46o" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda podpisał projekt ustawy zakładający przywrócenie poprzedniego wieku emerytalnego - 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. 
POPRZEDNIA 1234
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.