Menu rozwijane

20 października 2017
Paweł Mucha, Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP i Pełnomocnik Prezydenta ds. referendum dotyczącego projektu nowej Konstytucji (1)
o1050953822.jpg

,,Czy ochrona pracy według Konstytucji to zawsze ochrona pracownika” - pod takim hasłem odbędzie się 23 października 2017 roku w Katowicach kolejna otwarta debata w ramach ogólnopolskiej kampanii społeczno-informacyjnej „Wspólnie o konstytucji”.

Debatę organizują wspólnie Kancelaria Prezydenta RP i Region Śląsko-Dąbrowski NSZZ „Solidarność”. O problemach w stosowaniu obowiązującej ustawy zasadniczej rozmawiać będą: Paweł Mucha, Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP i Pełnomocnik Pana Prezydenta ds. referendum dotyczącego projektu nowej Konstytucji, prof. Dariusz Dudek konstytucjonalista z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz prof. Jan Wojtyła z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W spotkaniu przewidywany jest ponadto udział m.in.: Piotra Dudy, Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ ,,Solidarność” i Dominika Kolorza, Przewodniczącego Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ ,,Solidarność”.

Debata rozpocznie się o godz. 16.30 w siedzibie NSZZ ,,Solidarność” Regionu Śląsko-Dąbrowskiego, ul. Floriana 7. Serdecznie zapraszamy i liczymy na aktywny udział mieszkańców Katowic i Śląska. (NRR)